Producenci
Promocje
Beckers Designer White - Intensywna biel do ścian i sufitów
Beckers Designer White - Intensywna biel do ścian i sufitów
147,00 zł 125,00 zł 119,51 zł 101,63 zł
Sauna ogrodowa
Sauna ogrodowa
8 900,00 zł 7 700,00 zł 7 235,77 zł 6 260,16 zł
szt.
Jedynka Deco&Protect 2,5L Zmywalna farba do ścian i sufitów
Jedynka Deco&Protect 2,5L Zmywalna farba do ścian i sufitów
45,00 zł 19,90 zł 36,59 zł 16,18 zł
Zabezpieczenie powierzchni pomieszczeń o wysokiej wilgotności - Sauny ogrodowe 0
Zabezpieczenie powierzchni pomieszczeń o wysokiej wilgotności - Sauny ogrodowe

 

#saunaogrodowa, #highcontrast, #hottube, #Saunabarel #theta360 - Spherical Image - RICOH THETA

Coraz częściej w Polsce można zauważyć w ogrodach drewniane domki w kształcie beczki, które w zależności od pochodzenia maja swoja nazwę.

W naszym kraju, najczęściej spotykana nazwa, to sauna ogrodowa. Jest wiele wersji i wymiarów takiej sauny, ale jedną mają cechę wspólną, są wykonane z drewna. I to drewno, aby nam służyło przez wiele lat, musimy bardzo dobrze zabezpieczyć.

Na Polskim rynku jest wiele producentów oferujących rożnego rodzaju produkty do zabezpieczenia drewna i tu nam jedna z tych firm bardzo pozytywnie zaprezentowała ze swoimi dwoma produktami o nazwie Tikkurila Supi Sauna Protection oraz Tikkurila Supi Bench Protection.

A co to takiego jest?

Pierwszy produkt to wodorozcieńczalny lakier akrylowy do pomieszczeń o dużej wilgotności powietrza. W szczególności polecany do ścian i sufitów w saunach, w tym saun ogrodowych. Lakier tworzy specjalną barierę, która jest nieprzepuszczalna dla wody i zabrudzeń, dzięki czemu idealnie sprawdza się do zastosowania w saunach.To zabezpieczenie chroni przed wnikaniem wilgoci w strukturę drewna, a jest to szczególnie istotne dla zachowania wieloletniego świeżego wyglądu. Dla miłośników koloru, lakier Supi Sauna Protection można zabarwić według palety barw Tikkurila Interior Wood Stains and Lacquers dostępną w punkcie sprzedaży farb Tikkurila w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 44 oraz na stronie producenta.

Drugi produkt to bezbarwny olej parafinowy do zabezpieczeń powierzchni drewnianych przed wilgocią i zabrudzeniami. Produkt jest wchłaniany przed drewno, pozostawiając jego naturalny wygląd. Można go stosować na ławki oraz wszystkie inne powierzchnie drewniane.

A co z konserwacją?

Mamy również na to środek marki Tikkurila o nazwie Tikkurila Supi Saunapesu. Posiada on właściwości dezynfekujące, wybielające i usuwających osady wapienne powstające w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Przy tym środek nie powoduje korozji podłoża, należy jednak zachować ostrożność podczas czyszczenia fug produktem nierozcieńczonym lub roztworem o niskim rozcieńczeniu. Nie stosować razem z innymi produktami zawierającymi chlor.

Zapraszamy do świata domowego spa.

W stałej sprzedaży mamy balie ogrodowe oraz sauny w kształcie beczek o długości od 2mb.

Przejdź do sklepu

#kolorybeckers #zdjęcia360bielsko #saunyogrodowe #olejdosauny #balieogrodowe #supisauna #lakierdosauny #olejdoimpregnacjisauny #olejparafinowydosauny #dezynfekcjasauny #TikkurilaSupi

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl