Produkt dnia
Optiva White 0,09L  Tikkurila tester
Optiva White 0,09L Tikkurila tester
14,00 zł 11,38 zł
szt.
Spray kolor 400ml HQS
Spray kolor 400ml HQS
17,00 zł 13,82 zł
szt.
Mobilna sauna ogrodowa z tarasem
Mobilna sauna ogrodowa z tarasem
21 900,00 zł 17 804,88 zł
szt.
Balia stalowa opalana drewnem
Balia stalowa opalana drewnem
24 500,00 zł 19 918,70 zł
szt.
Balia stalowa z tarasem opalana drewnem
Balia stalowa z tarasem opalana drewnem
28 500,00 zł 23 170,73 zł
szt.
Voucher Promocyjny 550
Voucher Promocyjny 550
490,00 zł 398,37 zł
szt.
Voucher Promocyjny 1200
Voucher Promocyjny 1200
980,00 zł 796,75 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Firma High Contrast od 2016 roku prowadzi w Bielsku-Białej sprzedaż farb i tynków prestiżowych marek takich jak TKKURILA, BECKERS, JEDYNKA, POLIFARB DĘBICA, STO, HQS, ORAC DECOR, SAN MARCO, Creativa by Cezar.

CODZIENNIE INSPIRUJEMY LUDZI, ABY NADALI SWOJEMU ŻYCIU BARW

Kto w dzisiejszych czasach nie remontował, czy nawet nie budował swojego własnego domu lub mieszkania i doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielką wagę przywiązujemy do wystroju naszego extra wnętrza poprzez odpowiednie dobranie materiałów, a co najważniejsze to koloru ścian. Dobrze dobrana kolorystyka ścian w naszym mieszkaniu lub domu ma kluczowy wpływ na nasze dobre samopoczucie i nastrój. Na rynku dostępnych jest wiele marek farb wewnętrznych oferujących bogatą kolorystykę i rodzaje farb, gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Firma High Contrast Radosław Kamiński z Bielska-Białej oferuje swoim klientom bogaty asortyment farb firmy TikkurilaGroup, która w swojej ofercie posiada farby na rynek Polski takich marek jak TikkurilaBeckersJedynkaPolifarb Dębica. Wszystkie farby są wysokiej jakości w segmencie premium oraz ekonomicznym.

Marka Tikkurila w swojej ofercie posiada szereg farb dekoracyjnych mających zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zaliczamy do nich farby do gruntowania stosowane do malowania przed nałożeniem farby właściwej. Farbą najczęściej wybierana do domów i mieszkań, jest elastyczna farba nawierzchniowa, która posiada podwyższone parametry paro przepuszczalności. W szerokiej ofercie farb Tikkurila znajdziemy, farby lateksowe Optiva oraz preparaty grzybobójcze.

Przykład farby lateksowej - Optiva 5

Firma Tikkurila oferuje również farby dla wybranych segmentów przemysłowych, gdzie wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiedni obszar zastosowania z dostępnych gałęzi jak: budynki gospodarcze, listwy, panele, framugi, drewniane meble i schody, dachy i okładziny stalowe, meble ogrodowe, zbiorniki i baseny, drewniane okładziny elewacyjne i bale, drzwi i okna, infrastruktura energetyczna i telekomunikacyjna, posadzki dekoracyjne, infrastruktura portowa, kolejnictwo, konstrukcje stalowe, mała architektura drewniana, maszyny rolnicze, sprzęt budowlany (ACE), mosty, posadzki betonowe i dekoracyjne, Tikkurila Drytech – powłoki użytkowe, meble ogrodowe, zakłady produkcyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl