Producenci
O firmie

Firma High Contrast od 2016 roku prowadzi w Bielsku-Białej sprzedaż farb i tynków prestiżowych marek takich jak TKKURILA, BECKERS, JEDYNKA, POLIFARB DĘBICA, STO, HQS, ORAC DECOR, SAN MARCO, Creativa by Cezar.

CODZIENNIE INSPIRUJEMY LUDZI, ABY NADALI SWOJEMU ŻYCIU BARW

Kto w dzisiejszych czasach nie remontował, czy nawet nie budował swojego własnego domu lub mieszkania i doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielką wagę przywiązujemy do wystroju naszego extra wnętrza poprzez odpowiednie dobranie materiałów, a co najważniejsze to koloru ścian. Dobrze dobrana kolorystyka ścian w naszym mieszkaniu lub domu ma kluczowy wpływ na nasze dobre samopoczucie i nastrój. Na rynku dostępnych jest wiele marek farb wewnętrznych oferujących bogatą kolorystykę i rodzaje farb, gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Firma High Contrast Radosław Kamiński z Bielska-Białej oferuje swoim klientom bogaty asortyment farb firmy TikkurilaGroup, która w swojej ofercie posiada farby na rynek Polski takich marek jak TikkurilaBeckersJedynkaPolifarb Dębica. Wszystkie farby są wysokiej jakości w segmencie premium oraz ekonomicznym.

Marka Tikkurila w swojej ofercie posiada szereg farb dekoracyjnych mających zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zaliczamy do nich farby do gruntowania stosowane do malowania przed nałożeniem farby właściwej. Farbą najczęściej wybierana do domów i mieszkań, jest elastyczna farba nawierzchniowa, która posiada podwyższone parametry paro przepuszczalności. W szerokiej ofercie farb Tikkurila znajdziemy, farby lateksowe Optiva oraz preparaty grzybobójcze.

Przykład farby lateksowej - Optiva 5

Firma Tikkurila oferuje również farby dla wybranych segmentów przemysłowych, gdzie wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiedni obszar zastosowania z dostępnych gałęzi jak: budynki gospodarcze, listwy, panele, framugi, drewniane meble i schody, dachy i okładziny stalowe, meble ogrodowe, zbiorniki i baseny, drewniane okładziny elewacyjne i bale, drzwi i okna, infrastruktura energetyczna i telekomunikacyjna, posadzki dekoracyjne, infrastruktura portowa, kolejnictwo, konstrukcje stalowe, mała architektura drewniana, maszyny rolnicze, sprzęt budowlany (ACE), mosty, posadzki betonowe i dekoracyjne, Tikkurila Drytech – powłoki użytkowe, meble ogrodowe, zakłady produkcyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl