Producenci
Konserwacja domowego spa 0
Konserwacja domowego spa

Konserwacja sauny ogrodowej 

Konserwacja komina 

Komin powinien być czyszczony regularnie.  

Pielęgnacja drewna 

Drewno warto pielęgnować produktami wysokiej jakości przeznaczonych do drewna. W swojej ofercie posiadamy wiele z nich. Polecamy produkty takie jak olej Tikkurila Vallti czy Wood Oil, które zabezpieczają drewno przez promieniami UV. Niezabezpieczenie drewna spowoduje, iż może ono nabrać szarej barwy. Gdy sauna jest nieużywana podczas lata, należy wstawić do środka wiadro napełnione wodą, ponieważ zapobiegnie to wysychaniu drewna.  

KONSERWACJA ZEWNĄTRZ - PRODUKTY 

Tikkurila Wood Oil - Tradycyjny olej do drewna. Zabezpiecza drewno przed wilgocią i zabrudzeniami oraz ogranicza pękanie powierzchni. Może być stosowany do wcześniej olejowanych powierzchni drewnianych na zewnątrz, również do drewna twardego, thermwood, zaimpregnowanego metodami przemysłowymi, jak i do drewna całkowicie surowego. Oleje do drewna powinny być używane częściej niż lakierobejcę czy impregnaty.   https://hcdesign.pl/Valtti-Wood-Oil 

Tikkurila Wood Valtti Complete - Matowa impregnująco-dekorująca lakierobejca do drewna. Bardzo trwała, matowa, impregnująco-dekorująca lakierobejca do malowania drewna na zewnątrz pomieszczeń. Stworzona na bazie innowacyjnej technologii Triple Resin System, opartej na unikalnym połączeniu trzech wysokiej jakości żywic o różnej funkcjonalności, gwarantujących zwiększoną odporność i zabezpieczenie pomalowanej powłoki. Dodatkowo Tikkurila Valtti Complete posiada Double Absorb UV System (podwójny system ochrony przed promieniowaniem UV).  
https://hcdesign.pl/Valtti-complete 

Tikkurila Valtti Color New - Impregnat do drewna. Matowy, półprzezroczysty impregnat dekorujący przeznaczony do malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń. Podkreśla naturalne piękno i strukturę drewna.  Tworzy powłokę odporną na biokorozję, zwiększa skuteczność ochrony przed wilgocią i promieniami UV. Tikkurila Valtti Color New jest polecany jako warstwa nawierzchniowa przy zastosowaniu preparatu gruntująco-ochronnego do drewna Tikkurila Valtti Super Guard. 
https://hcdesign.pl/Valtti-color-new 

KONSERWACJA WEWNĄTRZ - PRODUKTY 

Supi Saunapesu - Preparat do czyszczenia elementów drewnianych. Kwaśny środek czyszczący, zapobiega odkładaniu się kamienia w saunach i innych pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przykłady zastosowania: Sauna i inne pomieszczenia o dużej wilgotności. Łagodny i odporny na korozję. Należy jednak zachować ostrożność podczas czyszczenia fug skoncentrowanym lub silnym roztworem. Nie stosować razem z produktami zawierającymi chlor. 

https://hcdesign.pl/Supi-Saunapesu 

Supi Bench Protection - Olej zabezpieczający do powierzchni drewnianych. Olej parafinowy, zabezpiecza powierzchnie drewniane przed wilgocią i zabrudzeniami. Idealny do nowych lub uprzednio olejowanych drewnianych ławek w saunach. 

https://hcdesign.pl/Tikkurila-Supi-Bench-Protection  

Supi Sauna Protection Lakier akrylowy do malowania wilgotnych pomieszczeń. Wodorozcieńczalny, przeznaczony do barwienia, lakier akrylowy do wykończeniowego malowania pomieszczeń o dużej wilgotności. Zawiera produkt biobójczy chroniący powłokę.  Tworzy powłokę nieprzepuszczalną dla wody i brudu. 

https://hcdesign.pl/Supi-Sauna-Protection-Tikkurila  

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl